Європейська Солідарність вимагає проведення позачергової сесії облради з приводу критичної ситуації з забезпеченням теплом бюджетних установ Херсонщини

21.10.2021
643

Відповідне звернення на ім’я голови Херсонської обласної ради пана Самойленка направив керівник фракції «Європейська Солідарність» в обласній раді Сергій Хлань.

У своєму зверненні Сергій Хлань просить скликати позачергову сесію обласної ради для вирішення питання забезпечення теплом бюджетні установи Херсонщини.

«Ситуація з газо-тепло забезпеченням бюджетних установ на Херсонщині є критичною»,-зазначив у своєму зверненні Сергій Хлань.

Нагадаємо, що вчора в обласній раді відбувся екстрений збір депутатів зумовлений не укладанням договорів НАК «Нафтогаз України» з закладами освіти Херсонської області, в результаті – бюджетні установи досі залишаються без природного газу.

Депутат Херсонської обласної ради, фракція «Європейська Солідарність», ректор ХДУ Олександр Співаковський під час цього засідання зазначив, що людям потрібні не меморандуми, а тепло в садочках та школах! Через декілька днів на вулиці очікується мінусова температура, а заклади бюджетної сфери досі не мають укладених договорів на постачання газу та розуміння, чи буде тепло в приміщеннях.

Усього в області 255 закладів освіти, які опалюються газом. Жодного договору на постачання газу не укладено.

звернення Сергія Хланя