Яким буде ремонт доріг Херсонщини у 2020 році? (ФОТО ВІДЕО)

20.02.2020
437

19 лютого відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося в смт. Високопілля, було розглянуто ряд питань.


Зокрема, в.о. директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Анатолій Галамага та начальник Служби автомобільних доріг в Херсонській області Микола Савченко поінформували присутніх по першому питанню щодо проведення робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів мережі автомобільних доріг області у 2019 році.

Повідомлено, що роботи з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» згідно з погодженими переліками на загальну суму 398952,6 тис. грн, у тому числі:

І. Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Увійшло до переліку 15 об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Станом на 01 січня 2020 року завершено у повному обсязі, відповідно до плану на 2019 рік, роботи на 12 об’єктах та введено в експлуатацію 130,2 км доріг.
Також 34 вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах, з яких:
– реконструкція – 1 об’єкт;
– капітальний ремонт – 22 об’єкта;
– поточний середній ремонт – 11 об’єктів.
З капітального ремонту вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах завершені роботи по 19 об’єктам. Влаштовано 54935,6 м кв. верхніх шарів покриття та введено в експлуатацію 7231,8 м кв. По 8 об’єктам поточного середнього ремонту вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах роботи завершені в повному обсязі.


ІІ Перелік об’єктів поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

До переліку увійшли 129 автомобільних доріг загального користування місцевого значення в усіх районах області. Станом на 1 січня 2020 року загальна протяжність відремонтованих доріг – 839,3 км, у тому числі:
– ямковим ремонтом – 462,7 км, загальною площею 99,5 тис. кв.м;
– відновленням профілю щебеневих доріг – 376,6 км.

Дороги Херсонщини

ІІІ. По 66 об’єктам поточного дрібного ремонту вулиць і доріг комунальної власності роботи виконані та прийняті.

Освоєння коштів державного бюджету по всіх об’єктах ремонтів у 2019 році склало 79,7 відсотків.