Яка доля КП «База відпочинку «Генгірка»? (ФОТО)

18.10.2019
1812

Багато хто з херсонців мого віку, особливо з учительських родин пам’ятають відпочинок на Азовському морі на учительській базі «Генгірка». Добре було, погано, то вже інша історія. Ми говоримо про сучасний стан цієї бази відпочинку, яка зараз є комунальним підприємством обласної ради. Хоча учительська складова з пріоритетів функціонування цього КП зникла.


-Учителі не відпочивали, але плануємо з наступного року. Хоча вчителі не вигодні, і вони хочуть щоб функціонувала ідеальна. Цього року було надруковано 200 путівок для вчителів але вони так і не були з різних причин реалізовані. Про це кажуть на підприємстві, в свою чергу депутати говорять, так ми саме даємо кошти вам бо тут типу відпочивають вчителі.

Кухня на базі відпочинку

На фото комунальне підприємство Херсонської обласної ради «База відпочинку «Генгірка».

Спільну комісію з депутатів облради зустріли зачинені ворота. Потім приїхали заступниця і головний бухгалтер. Директора так і не було. Кажуть що вона з Каховки їздить але не кожного дня. Зараз в КП працює 7 осіб, серед них 4 охоронця. Обласна рада виділила на потреби підприємства 1 млн 358 тис грн.. В цьому році КП заробило 215 тис грн.

«В червні запустилися» -, кажуть працівники. Учителі не відпочивали, але плануємо з наступного року. В цьому році було відремонтовано 10 будиночків (на деяких є навіть кондиціонери), які за словами головбуха і приймали відпочивальників. Люди хочуть їдальню, але вона в незадовільному стані і потребує ремонту, кажуть працівники Бази відпочинку.

будиночки з кондиционерами

На території бази є номер люкс, кажуть, що його зробили ще за часів минулих керівників Управління освіти Херсонської ОДА. Ці проживання -900 грн за добу.

номер люкс за 900 грн. 

За період 2015-2016 років була проплата всього 25 тис грн. від військових, які заплатили ці кошти за послуги за час проведення зборів територіальної оборони. Щодо документів, то у керівництва в наявності є Акт на право користування земельною ділянкою Фактично документи про власність майна на території КП відсутні.

звичайні будиночки для відпочинку

За словами деяких депутатів обласної ради, саме цей об’єкт комунальної власності є в умовному переліку комунального майна яке ШИРКА в облраді планує роздерібанити! Цікавить реакція представників Херсонської ОДА з цього приводу? Які думки, які плани щодо цього необхідного для громади об’єкта? Сподіваємося найближчим часом отримати відповіді на ці питання від голови ОДА або його заступників.