Відкриті списки чергові «рятівні пігулки» від усіх хвороб?

07.11.2017
23

Слухаю красенів з парламенту, які намагаються втюхати українцям нову «рятівну пігулку від усіх хвороб». Її назва – відкриті партійні списки. Такі байки розповідають… Ось введемо відкриті списки і заживемо… Розквітне Україна. Місця продавати не будуть, проходити у парламент будуть виключно авторитетні люди, не партійні ватажки, а виборці будуть визначати, хто стане нардепом…

Слухаю я все це і сміюся… А що буде насправді: місця продавати звісно не будуть, а ось округа продавати звісно будуть, і ще дорожче ніж міста у списку… Авторитетні люди ставатимуть нардепами? Так. За них люди може і будуть голосувати… Вірніше будуть 100%, на це все і розраховано. А ось чи такі кандидати ставатимуть нардепами.  Не факт!

При такий системі «умовні пахарі та трударі» будуть «пахати у полях», на округах та робити результат, а потрібні люди ставатимуть нардепами.  Такі потрібні людии взагалі можуть по одному голосу отримати, але після співбесід з переможцями та певних маніпуляцій саме вони отримуватимуть мандати.

Переможці будуть відмовлятися)) Захворів по сімейним обставинам. Всяке-таке)) Не вірите? Поцікавтесь, як ставали депутатами в Херсонській обласній раді!!!