Відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

29.06.2019
154

27 червня в облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Дмитра Бутрія відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.


Члени комісії розглянули інвестиційні проекти, що заявилися до участі в конкурсі на 2019 рік і стосуються розвитку спортивної інфраструктури.

Про додатковий прийом на конкурс проектів саме такого напряму Дмитро Бутрій оголосив під час минулого засідання комісії. Тоді деякі з поданих проектів не відповідали вимогам, визначеним у постанові Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку».

Наразі надійшло 4 проекти з розвитку спортивної інфраструктури на суму понад 40 млн грн. Дмитро Бутрій повідомив, що вони відповідають вимогам законодавства та пріоритетам, визначеним у Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.