«Велике будівництво» доріг на Херсонщині. Що. Де. Коли? (ПЕРЕЛІК)

04.03.2020
934

З метою виконання в області завдань Уряду в рамках національної програми «Велике будівництво» та створення належних умов для реалізації проектів з будівництва шкіл, дитячих садків, інфраструктури та доріг, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв підписав відповідне розпорядження.


Розпорядженням було затверджено план реалізації в Херсонській області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво».

Управлінню інформаційних технологій обласної державної адміністрації було надано завдання створити на веб-сайті обласної державної адміністрації окремий розділ «Велике будівництво».

Голови РДА, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, рекомендувати міським головам міст обласного значення та головам об’єднаних територіальних громад повинні:

1) визначити осіб, відповідальних за реалізацію проектів, передбачених; 2) забезпечити встановлення на будівельних майданчиках камер відеотрансляції процесу реалізації будівництва проектів у рамках національної програми «Велике будівництво» для подальшого інформування про це через веб-сайт обласної державної адміністрації з наданням фотозвіту.

Перелік доріг та улиць, які обіцяють відремонтувати на Херсонщині: