Вакцинація від COVID-19. Голова Херсонської ОДА створить спеціальні виїзди до лікарень

09.03.2021
332

Про вакцинацію від COVID-19 на Херсонщині. Голова Херсонської ОДА створить спеціальні виїзди до лікарень. На Херсонщині вже розпочали вакцинацію медпрацівників комунальних закладів та лікарів екстреної меддопомоги.

Про це повідомив на селекторній нараді керівник Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко.

За його словами отримали вакцини на 5600 осіб, 1146 осіб – це медпрацівники.–Так, 530 лікарів вже провакциновано, повідомляє видання Херсонщина за день

«Питання роботи бригад регламентує Міністерство охорони здоров’я, пройшли навчання ще 4 бригади, проходить навчання ще 1 бригада.

Є орієнтований графік на вакцинування. Вчора наприклад, не дивлячись на свято, лікарня Тропіних, організовано провела вакцинацію.

Вже вакцинуються лікарі в районних лікарнях. До кінця тижня перша хвиля буде пройдена, далі – інтернати, поліція, військові.

З проблемних питань – власники закладів охорони здоров’я мають відповідально підійти щодо організації вакцинації лікарів. Нагадаю 1, 5 тис медпрацівників у нас перехворіло, 13 лікарів померло. А цього могло би і не статися. При цьому деякі керівники лікарень не виконують свої функції, не пояснюють, що вакцина ліцензована, визнана, Наприклад, у такій великій лікарні, як Каховській – провакциновано аж три особи», – акцентує Короленко.

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир повідомив, що в лікарні будуть виїздити спеціальні комісії разом із журналістами щодо вакцинації.