Вадим Чабан: Ліквідацію наслідків стихійного лиха в Олешківському районі розпочали негайно

06.06.2019
166

5 червня, у селі Козачі Лагері Олешківського району жахлива стихія зруйнувала десятки житлових будинків, повалено сотні дерев, обірвано проводи лінії електропередач. Ситуацію взяв під свій контроль заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.


Зараз він разом з головою райдержадміністрації Оленою Кравченко-Скалозуб, директором Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Олексієм Сулімовим та начальником Головного управління ДС НС Херсонщини Сергієм Чорним перебуває на місці події.

Вадим Чабан зазначив, що організацію допомоги людям і ліквідацію наслідків стихійного лиха розпочали негайно. До Козачих Лагерів терміново направили рятувальників з Олешок, дві зведені бригади з Херсона, укомплектовані бійцями Аварійно-рятувального загону спецпризначення, а також пожежних частин Суворовського та Дніпровського районів обласного центру. Тривають відновлювальні роботи та організована розчистка повалених дерев, відбувається подвірний обхід, з метою виявлення пошкоджень.

Крім того, створена надзвичайна комісія, яка вже працює на місці стихії.

Також надано доручення директору Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Олександру Руснаку негайно розпочати розчистку повалених дерев на трасах області.

Слід зазначити, що відповідні роботи тривають у с. Тягинка Бериславського району, де стихія також завдала шкоди. Там також організовано надання допомоги людям, забезпечується безпека населення та проводяться захисні та відновні роботи.

Інформація буде оновлюватися, слідкуйте за новинами на офіційному сайті облдержадміністрації.