В Одесі відбулася презентація програми лідера партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» «Чорноморська ініціатива Бориса Колеснікова» (ФОТО. ВІДЕО)

28.09.2021
324

Головними складовими цієї програми є Олімпіада 2036 в Одесі, розвиток туризму, АПК та багато іншого

У понеділок, 27 вересня в одному з одеських конференц-залів відбулася презентація програми лідера партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» «Чорноморська ініціатива Бориса Колеснікова».

Презентація програми “Чорноморська ініціатива Бориса Колеснікова”

Участь у заході взяли представники Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

На початку свого виступу Борис Колесніков представив загалу керівників Одеської, Миколаївської та Херсонської обласних партійних організацій. Херсонщину представляв Сергій Тригуб.

Сергій Тригуб

Сергій Тригуб розповів про завдання які стоять перед партією та Херсонським осередком, та про перспективи партійної розбудови в області.

«В основі кадрового підбору членів партії буде стояти їх професійність»,-зазначив у своєму виступі пан Тригуб.

Під час свого виступу Борис Колесніков зазначив, що ця ініціатива виходить за рамки Одеси і Одеської області і охоплює цілий регіон:

«Проаналізувавши ситуацію в регіоні, ми пропонуємо великий проект, який умовно назвали «Чорноморська ініціатива» і який, у разі його успіху, може розширитися до «Чорноморсько-Азовської ініціативи». Йдеться про об’єднання потенціалів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей в єдиний економічний макрорегіон для досягнення конкретних цілей в економіці, інфраструктурній політиці та в управлінській сфері», – заявив Колесніков.

 

Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» переконаний, що необхідно робити ставку на медичний і бізнес-туризм, адже це дозволить не прив’язуватися до літнього періоду.

Він також зазначив, що цей напрям потребує вкладень для реклами – в першу чергу міжнародної. На думку Колеснікова, це дозволить Причорноморському регіону успішно конкурувати з курортами Угорщини та Болгарії.

Лідер партії “УКРАЇНА – НАШ ДІМ” Борис Колесніков

В рамках проекту передбачається і єдина інфраструктурна мережа, і єдина концепція розвитку агросектора – на основі збільшення доданої вартості продукції. Адже одна справа – виростити і продати зерно, а інша – продати продукцію з високим ступенем переробки. Впровадження даної програми дозволить за короткий час – до 2025 року – подвоїти надходження до місцевих бюджетів, а до 2030 року – потроїти.

В ході обговорення розвитку перспективи Чорноморського регіону Борисом Колесніковим була висловлена ініціатива про створення спонсорського комітету з підготовки заявки на проведення Літніх Олімпійських ігор в Одесі в 2036-му році.

«Як показує досвід, всі Олімпіади до змагань в Лос-Анджелесі (1984 рік) були збитковими. Все змінилося тільки тоді, коли всі повноваження передали приватному бізнесу. Лише тоді Олімпіади почали приносити дохід і розвиток для тих регіонів, які їх проводили. Яскравим прикладом в даному випадку є Барселона. Столиця Каталонії до Олімпійських ігор і після – просто два різних міста. Барселона отримала величезні інвестиції і тепер є одним з найбільш відвідуваних і відомих європейських курортів. Такий масштабний інвестиційний проект забезпечить успішний розвиток і зайнятість на багато десятиліть вперед», – впевнений лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

Підводячи підсумок, Борис Колесніков зазначив, що немає нічого неможливого, необхідний лише, професійний підхід.

«Ми чітко бачимо напрями, що можна розвивати в Чорноморському регіоні. Наша команда має намір просувати цю ідею, зустрічатися з чиновниками, дискутувати, домагатися. Ми знаємо, як за короткий час можливо досягти відчутних результатів. Головне – вірити в те, що ці цілі досяжні!», – резюмував політик.