В облраді вирішили нагородити почесною грамотою маму свого першого заступника

10.06.2021
282

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко підписав розпорядження №135 щодо нагороди почесними грамотами обласної ради.

Цим розпорядженням він зобов’язав нагородити почесною грамотою Херсонської обласної ради пана Наталію Устінову, яка працює директоркою гімназії №1 і є матусею першого заступника голови облради, керівника місцевого осередку ОПЗЖ Єгора Устінова. До речі, пані Наталія є також депутаткою від партії Медведчука тільки в міській раді.

Як зазначено у розпорядженні грамота надається за значний особистий внесок у розвиток культури, науки та освіти тощо.

Нагадаємо, що нещодавно у фейсбуці секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Опозиційна платформа – За життя” шантажує Україну і світ загрозою розв’язання в Європі масштабної війни шляхом активізації воєнних дій на сході України.

“Сьогодні Україна перебуває в ситуації російської військової агресії, яка супроводжується окупацією Криму й окремих районів Сходу. Однак у ці складні часи всередині країни у нас опозиція не до влади, а опозиція до держави, до самого факту її існування”, – вважає Данілов.

Він також назвав ОПЗЖ “філією” Єдиної Росії “і стверджує, що партія шантажує Україну і світ загрозою розв’язання війни в Європі.