В Каховці безкоштовно землю отримують родичі наближених до влади депутатів (СПИСОК)

03.06.2021
311

Раніше ми повідомляли з посиланням на інформацію поширену депутатом Херсонської обласної ради (фракція Європейська солідарність) Валерієм Салтиковим, що земельні ділянки по вул. Південній 65, розміром 25 соток, друга – провулок Морський 26, розмір 15 соток, заступниця Каховського міського голови та депутатка обласної ради від Слуг народу Галина Гондарева оформила на свого чоловіка, Олексія, другу на доньку – Поліну. Про це на власній Фейсбук-сторінці повідомив депутат Херсонської обласної ради (фракція Європейська солідарність) Валерій Салтиков.

 

Але, як виявилося, це був тільки початок. Повідомляє Валерій Салтиков:

Усе гадав куди дивилися депутати коли віддавали земельні ділянки донці та чоловіку заступника голови Галини Гондаревоі. Виявляється, голови комісій, які відповідають за це питання, теж дивилися на землю для своїх родичів. Безкоштовну землю отримали ще три наближених до влади депутата.

Знайомтесь

Тетяна Гончарова (Батьківщина) – депутат міської ради та “права рука” Руслана Романенко, першого заступника. Отримала безкоштовно 10 соток, оформила на мати.
Сергій Гончаров (Батьківщина), її брат, також депутат міської ради. Отримав безкоштовно 10 соток, оформив на дружину.
Оксана Радченко (слуга народу), депутат міської ради, краща подруга Галини Гондаревої. Отримала безкоштовно дві земельні ділянки по 20 соток. Оформила на чоловіка та мати.
І не забудемо хто подав приклад – Галина Гондарева (слуга народу), заступник міського голови, депутат обласної ради. Отримала дві земельні ділянки, які оформила на чоловіка та доньку.

Так наші депутати дбають про людей. Про своїх людей.

Подав заяву до НАЗК щодо трьох депутатів міської ради – Тетяни Гончарової, її брата Сергія Гончарова та Оксани Радченко.


Галина Гондарева, як депутат обласної ради формально не має відношення до рішень міської ради. А ось з точки зору порядності…