В Каховській лікарні хворим продають ліки, які повинні бути безоплатними (ВІДЕО)

23.11.2021
1126

Депутатка Каховської міської ради Наталія Капустіна звинуватила нового директора місцевої лікарні Андрія Федотова у організації торгівлі на смерті. З цього приводу вона записала відеозвернення і опублікувала його в соцмережі Фейсбук.


За словами депутатки, лікарі продають хворим на коронавірус ліки, які повинні бути безоплатними.

Про це пише депутат Херсонської обласної ради, фракція «Європейська Солідарність» Валерій Салтиков:

Депутат міської ради Наталія Капустіна відкрито та напряму звинувачує нового директора Каховської лікарні Андрія Федотова у організації торгівлі на смерті – вони продають хворим на коронавірус ліки, які повинні бути безоплатними.

Вона напряму звинувачує нового директора лікарні А.Федотова який “одягнув корону та повністю провалив організацію роботи лікарні”, бездіяльність якого буквально вбиває людей.

Вона напряму звинувачує Віталія Немерця у кришуванні Андрія Федотова в усіх його діях.

Більш того! За вимоги Капустіної належного лікування її та інших пацієнтів намагались виписати її з лікарні коли стан здоров’я значно погіршився. Це фактично спроба вбивства.

Валерій Салтиков також пообіцяв, що як депутат обласної ради буде піднімати це питання на сесії Херсонської Обласної Ради 26 листопада.

«Звертаюся до голови ОДА Геннадія Лагути та голови обласної ради Олександра Самойленко з проханням не закривати очі на ситуацію в Каховці та дії міського голови Немерця», – написав він у фейсбук.