В Херсоні відбулися збори представників районних асоціацій футболу та представників команд (ФОТО ВІДЕО)

10.03.2021
1367

Сьогодні в Херсоні відбулося організаційне зібрання з представниками районних асоціацій (федерацій) футболу та представниками команд Херсонської області.

 

На зібранні були присутні представники районних федерацій колишніх районів, федерацій ОТГ, представники клубів та федерації футзалу. Зокрема представники ОТГ колишнього Білозерського району, Херсона, а також колишніх Високопільського, Велико Олександрівського, Скадовського, Голопристанського районів Херсонщини тощо. На зібранні обговорили початок та плани поточного сезону з футболу.

Також на зустрічі будуть розглянуті важливі питання щодо реформування адміністративно-територіального устрою Херсонщини, реєстрації гравців районних турнірів в Єдиній базі даних УАФ, різні організаційні питання та інше.

Жвава дискусія виникла під час обговорення питання реєстрації гравців в Єдиній бази футболістів області. На думку представників районів та ОТГ прив’язка футболістів до однієї команди спричинить зменшення кількості команд та «вб’є» сільській футбол. Представник ХОАФ Заур Курбанов в свою чергу відмітив, що це є європейська практика і така реєстрація є обов’язковою.


Детально про реєстрацію гравців в Єдиній базі даних УАФ розповів виконавчий директор ХОАФ Олександр Кручер. Відео:

Крім цього були обговорені можливі формати проведення чемпіонатів нових районів та області, а також формат проведення Кубку Херсонської області з футболу 2021 року.

Нагадуємо, що завершується набір слухачів за програмою “С”-диплом УАФ. Ще є можливість записатися. Старт курсів заплановано на кінець березня.