В Херсоні розпочалися змагання Ліги учасників АТО (ФОТО)

12.04.2021
1069

10 квітня, на стадіоні середньої загальноосвітньої школи № 47 міста Херсона, розпочалися змагання серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.

Разом з Херсонською областю у змаганнях дивізіону Південь беруть участь команди Миколаївської, Одеської та Дніпропетровської областей. Херсонщину у турнірі представляють «Авіатор ЗСУ» та «Херсон АТО», повідомляє прес-служба Херсонської обласної асоціації футболу.


На урочисту церемонію відкриття турніру, аби привітати та побажати спортивних успіхів захисникам України, завітали голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв та виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер, які вручили обом командам нові футбольні м’ячі від Херсонської обласної асоціації футболу.


Окрім футбольних м’ячів подяками від асоціації, за значний внесок у розвиток футболу Херсонської області, було відзначено одних з організаторів турніру в дивізіоні Південь – Юрія Голубовича Юрія Мироновича та Ігоря Шведа.

Після урочистостей команди зіграли свій перший матч у новому сезоні. Команда «Херсон АТО» отримала перемогу над «Авіатором» з рахунком 4:1.

Саме ці команди будуть змагатись за право увійти до 24 найсильніших команд Ліги учасників АТО із шести дивізіонів, які зіграють у фінальному турнірі у м. Київ на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.