в/ ч 3056 НГУ. Офіційно! Спростування недостовірної інформації!

29.08.2019
388

Нещодавно, у соцмережі Фейсбук з боку громадянина Синявського Валерія було висловлено невдоволення, щодо порядку дотримання військовослужбовцями в/ ч 3056 НГУ розпорядку дня та проведення інструктажу перед початком несення служби у військовому наряді.


Чоловік висловив обурення, що 25.08.2019 року, особовий склад частини було вишукано на плацу при температурі повітря +35°С, а також був невдоволений тим, що військовослужбовцям необхідно занотовувати обов’язки з несення служби.

Слід зазначити, що шикування у вихідний день було обумовлене необхідністю проведення інструктажу з метою підготовки військового наряду до несення патрульної служби з охорони громадського порядку.

Як відомо, згідно доручення Міністра внутрішніх справ України А. Авакова військовослужбовці Національної гвардії України забезпечують охорону громадського порядку 5 днів на тиждень у складі самостійних патрулів. Військовослужбовці в/ч 3056 несуть службу з ОГП з середи по неділю включно. Інструктаж з військовослужбовцями, які заступають в патруль проводяться з метою забезпечення умілого виконання ними своїх обов’язків, а також дотримання законності в діях.

Відсутність розуміння військовослужбовцями знань щодо правильності дій під час несення служби з охорони громадського порядку, а також незнання засад нормативно-правової бази щодо забезпечення громадської безпеки унеможливлює виконання поставлених завдань.

З гвардійцями військової частини 3056 проводяться не тільки практичні, а й теоретичні зайняття для засвоєння викладеного матеріалу. Цьому передує занотування теоретичного матеріалу. Без отримання військовослужбовцями нових знань, вивчення своїх прав та обов’язків та постійного удосконалення набутих навичок неможливе практичне несення служби всіма видами військових нарядів.

Подібні безпідставні звинувачення та упереджене ставлення до офіцерського складу частини з боку окремих осіб, викривляють дійсний стан справ у підрозділах всіх військових формувань. Така поведінка неприпустима в світлі інформаційної війни та постійної ескалації конфлікту з боку країни агресора.