В Білозерській громаді відсутні кошти на харчування дітей в школах

07.09.2021
330

Відповідна інформація була поширена в срцмережі Фейсбук і набула неабиякого розголосу. Наводимо текст без змін:

Доброго дня, Громадо! Звертаюсь до небайдужих батьків всієї Білозерської ОТГ!! Розпочато новий шкільний рік, а у нас знову проблеми з дітьми, думаю всім вже відомо, що у нашої ОТГ не має коштів на фінансування харчування дітей 1-4 класів! Але чому? Якщо згідно ст.5 Закону України ,,Про охорону Дитинства,, учні 1-4класів забезпечуються безкоштовним харчуванням!

Я як мама, хочу, щоб моя дитина мала всі права згідно своїх законів, а не платити за те, що має бути безкоштовним!! Зараз платимо за харчування(хоча в школах видають реквізити з поміткою ,,благодійні внески,,), а завтра будемо повністю платити за все!!

Я, та вже деякі батьки звернулися щодо цього питання до Гарячої Урядової Лініі(тел.1545), і прошу всіх батьків, які готові відстоювати права своїх дітей зробити це ж саме.

Я готова платити своїй дитині за харчування, якщо вона буде залишатися в школі на ,,продлёнку,, , а за те , що має бути безкоштовним НІ!

Дорогі депутати Білозерської ОТГ, для чого ви людям які вас обирали? Для того , щоб дарма протирати штани? Чи списувати кошти куди не потрібно, бо ви ж ,,не отримаєте зарплатні,,(як мені були раз написали)?. Бо вирішень питань для громади від вас немає. Того року була проблема з опаленням в школах, зараз харчування, на наступний рік можливо нам батькам доведеться через ,,благодійні внески,, оплачувати зарплатні наших вчителів, директорів і тех персоналу, щоб діти могли навчатися в школах??

Нагадаємо, що нещодавно мешканці Білозерської громади вимагали залишити школу в селі Таврійське (Кірове) Білозерської громади.

Також раніше нова влада намагалася оптимізувати і інші школи в громаді, але їх вдалося відстояти