Укрзалізниця: Станом на перше листопада по КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» освоєно 12027,8 тис.грн (ДОКУМЕНТ)

05.12.2019
905

Станом на перше листопада по КПВВ «Чонгар»та «Каланчак» освоєно коштів:

КПВВ «Каланчак» -8600 тис.грн.;
КПВВ «Чонгар»- З427 ,8 тис.грн.

Відповідна інформація міститься у відповіді АТ «Укрзалізниці» на запит ГО «Асоціація блоггерів «НОВАМЕДІА».


«Bapтість виконаних будiвельних робiт станом на 01.12.2019 року не визначена з причини поточного здiйснення оформлення генпiдрядними i субпiдрядними органiзацiями, задiяними на будiвнитствi, актів виконаних будiвельних робiт, виконавчоi документацiї та прийняття iх замовниками», – повідомили в АТ «Укрзалізниця».

Станом на 29.11.2019 по режимним зонам КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» виконано 100% будiвництва очисних споруд, облаштування автоматизованої дизельної електростанцii, пожежноi сигналiзацii, блискавкозахисту, шлагбаумiв, кондицiювання, вентиляцii, бурiння свердловин, облаштування пiшохiдних дорiжок та благоустрою.

По сервiсним зонам будiвельнi роботи ще проводяться та будуть завершенi найближчим часом. Виконано I00% облаштування автоматизованоi дизельноi електростанцiї, пожежного резервуару та будiвництва очисних споруд i артезiанської свердловини. Ведуться оздоблювальні роботи по автостанцii та в будiвлi ЦНАП. Проводяться монтажні та оздоблювальні роботи в будівлі вiдпочинку водiiв. Частково виконанi роботи по монтажу пожежноi сигналiзацiї, блискавкозахисту, тривожної кнопки, вiдеонагляду, облаштуванню тіньового навісу, зовнiшньоi огорожi, майданчика для паркування автотранспорту, пiшохiдних дорiжок та благоустрою.

У АТ «Укрзалізниця» також повідомили, що вiдповiдно до п.6.2 протоколу 7 від 18.09.2019 засідання КМУ функцii замовника з будiвництва контрольних пунктiв в’iзду на тимчасово окуповану територiю України/виїзду з неї для автомобiльного сполучення «Каланчак», «Чонгар» на адмiнiстративнiй межi Херсонської областi з тимчасово окупованою територією Республіки Крим та зон сервісного обслуговування перед ними передані до АТ «Укрзалiзниця».

ХЕРСОНСЬКА ОДА НЕ ЗНАЄ ЯКА ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА КПВВ НА МЕЖІ З ОКУПОВАНИМ КРИМОМ (ДОКУМЕНТ)

Зазначимо, що раніше у відповіді заступника голови Херсонської ОДА пана Козиря на запит ГО «Асоціація блоггерів «НОВАМЕДІА» було повідомлено, що АТ «Укрзалізниця» здійснює будівництво цих КПВВ за рахунок власних коштів. Чиновник також зазначив, що робить це Укрзалізниця в межах затвердженого порядку фінансового плану на 2019 рік.

В свою чергу в коментарі в соцмережі Фесбук голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв повідомив, що будівництво КРВВ здійснюється за кошти європейських партнерів.