У Високопіллі збираються провести акцію протесту проти платіжок за транспортування газу

03.02.2020
1756

Відповідна інформація поширена у спільноті Високопільська об’єднана територіальна громада, що у соцмережі Фейсбук

Уважаемые жители Высокополья и района!

Призываю всех не равнодушных на сбор возле Администрации 04.02.2020 на 09.00 утра, по поводу не законных платёжек за транспортировку газа.

Суть сбора:

Коллективное обращение к главам администраций о составлении питиции к президенту и премьер-министру, про не законные платёжки за транспортировку газа.

Пример составленной питиции нашими соседями прелагаю!

Прошу всех не равнодушных граждан Высокополья и района отнестись с полной серьёзностью и ответственностю, потому что если мы не позаботимся о себе, ни кто о нас не позаботиться!

С УВ. Еще не большой, но уже сформировавшийся коллектив единомышленников Высокополья!

Пример!

РІШЕННЯ

«Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заходів реагування на порушення чинного законодавства України, недопущення соціальної напруги та соціального вибуху населення Апостолівського району»
Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про ринок природного газу», «Про житлово-комунальні послуги», щодо неправомірного отримання доходів приватними енергопостачальними (газорозподільними) компаніями за рахунок населення сплата за послуги з розподілу газу. В яких населення масово наголошує на тому, що від імені українського народу не надавалася згода на передачу кіпрським офшорним компаніям у безоплатне комерційне використання (господарське відання) газотранспортної мережі. На тому, що акт приймання-передачі газотранспортної мережі не підписувався. Відповідно, у вищеназваних компаній не було й немає правоустановчих документів на газ та газотранспортну мережу. З увагою на переконання населення на тому, що названі приватні компанії не мають власних газосховищ та власного газу, що це є власність українського народу. Тобто, на думку населення, ніхто й ніколи не надавав згоду на продаж власне собі своєї ж власності, захищеної Конституцією України, маючи на увазі природній газ. Відповідно населення вважає, що нарахування приватними енергопостачальними (газорозподільними) компаніями фінансових зобов’язань споживачам природнього газу в частині послуг з розподілу газу здійснюється без правових на те підстав і таким чином порушуються права громадян України, гарантовані Конституцією України, Господарським кодексом та іншими законами України,
районна рада вирішила:
1. Звернутись з клопотанням до:
1.1. Президента України – суб’єкта законодавчої ініціативи та гаранта Конституції України:
– внести на розгляд Верховної Ради України, зміни до Законів України
«Про ринок природного газу», «Про житлово-комунальні послуги», з метою усунення протиправного звуження прав громадян України.
– порушити питання сплати орендної плати за експлуатацію зазначених магістралей газотранспортних мереж їх власникам, тобто громадянам України.
– порушити питання сплати орендної плати за експлуатацію земельних ділянок, на яких розташовані зазначені магістралі, та знаходяться в оренді або у власності громадян України.
– зупинити та скасувати у встановленому порядку дію постанови КМУ №867 від 19.10.2018 року зі змінами, на підставі п.15 ст. 106 Конституції України.
– під час затвердження нових законодавчих актів, врахувати забезпечення прав громадян на приватну власність, відшкодування прав оренди та власності відповідно до ст.13 Конституції України.
– забезпечити соціальний напрямок розвитку держави відповідно до ст.1, 3 Конституції України
1.2 Голови Верховної Ради України:
– скасувати ЗУ «Про ринок природного газу», «Про житлово-комунальні послуги» на підставі п.3,13 ст.85,91, п.5 ст.92 Конституції України, як такі що звузили зміст та обсяг існуючих прав і свобод громадян відповідно до
ст. 22 Конституції України.
– зупинити та скасувати у встановленому порядку дію постанови КМУ №867 від 19.10.2018 року зі змінами, з метою усунення протиправного звуження прав громадян України.
1.3 Прем’єр-міністра України:
– зупинити та скасувати у встановленому порядку дію постанови НКРЕКП №3018 від 24.12.2019 року на підставі п.2, 5, 9 ст.116 Конституції України.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської етики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.
Голова районної ради В. МУДРИЙ