У виконавчому апараті обласної ради будуть працювати 60 осіб, замість 62 (ДОКУМЕНТ )

18.12.2020
585

Замість 62 людей, як це було раніше, в Херсонській облраді працюватиме 60 осіб.

Таке рішення вчора на пленарному засіданні сесії Херсонської обласної ради прийняли депутати, повідомляє видання МОСТ

Під час обговорення питання керівник фракції «Європейська солідарність», депутат Сергій Хлань поцікавився, де ще є облради в країні з двома першими заступниками?

Депутати зменшили кількість керівних посад, але збільшили кількість спецалістів.

Нагадаємо, що своїм попереднім рішенням депутати створили таке собі херсонське ноу-хау-обрали двох перших заступників голови облради. Хоча законодавство, а саме у ст 56 ЗУ «Про місцеве самоврядування» читко зазначено, що обласна рада обирає першого заступника, заступника голови ради. В законі не йдеться мова про декількох перших заступників або декількох заступників.

Крім цього других перший заступник є також і керівником виконавчого апарату ради. Хоча ст 58 вищезгаданого закону, читко зазначає, що виконавчий апарат ради за посадою очолює голова відповідної ради.

Окрім цього, депутати зробили посаду голови бюджетної комісії неоплачуваною.

Проти цього виступив депутат від фракції «Наш край» Олександр Синенко. «Я так і не отримав питання від голови бюджетної комісії. Я розумію, що 40 на 60 депутати з міста і села. Я пропоную добавити у штатному розписі цю посаду на платній освіті. Щоб цю людину можна було знайти всім», – акцентував Синенко.