У парламенті відновлять міжфракційне депутатське об’єднання «Відродження Херсонщини»

11.02.2018
24

Про це народний депутат України Олександр Співаковський заявив на засіданні ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини», яке відбулося 10 лютого в приміщенні Херсонської облдержадміністрації.


Він зазначив: «Це допоможе об’єднати зусилля парламентарів, представників законодавчої та виконавчої влади, а також членів «Земляцтва Херсонщини» для того, щоб приділити більше уваги та спрямувати більше ресурсів на розвиток Херсонської області».

До міжфракційного депутатського об‘єднання «Відродження Херсонщини!» увійдуть народні депутати, які представляють інтереси виборців Херсонської області, а також й інші народні обранці, котрі вважають, що соціальний і економічний розвиток прикордонної області – Херсонщини, має бути у пріоритеті.

«У наших спільних планах розвивати інфраструктуру, створювати нові робочі місця. І добре, що бізнес нас у цьому підтримує. Запевняю, ми забезпечимо комфортні умови для розвитку підприємницької діяльності і жодного тиску зі сторони правоохоронців на бізнес не буде!», – наголосив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

У свою чергу президент ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини» Юрій Гусєв подякував керівництву обласної державної адміністрації та особисто Андрію Гордєєву, парламентарям від Херсонщини за ініціативу відродити роботу міжфракційного депутатського об’єднання «Відродження Херсонщини!» у Верховній Раді.