У наступному році планується здійснити ремонт будівель Департаменту фінансів та Департаменту соціального розвитку ОДА

22.12.2020
259

Відповідна інформація міститься у проекті програми впровадження державної політики органами влади у Херсонській області на 2021 – 2023 роки. Проєкт цієї програми розданий депутатам обласної ради.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі бюджетних коштів 24900,0 тис.грн.

Програму планується фінансувати за рахунок коштів обласного бюджету. З проєктом рішення та усіма додатками можна ознайомитися на телеграм-каналі НОВАМЕДІА


У 2021 році передбачено наступне фінансування цієї програми:

3000,0 грн на покращення матеріально-технічного стану та фінансової бази місцевих органів влади (придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, оплата послуг (крім комунальних), видатки на відрядження тощо)

Зміцнення кадрового потенціалу структурних підрозділів обласної державної адміністрації шляхом залучення до роботи висококваліфікованих фахівців. Підвищення ефективності діяльності обласної державної адміністрації та покращення матеріального забезпечення її працівників ( придбання канцелярських товарів, паперу, конвертів, сплата за телекомунікаційні послуги, проведення поточного ремонту ХОДА, проведення ремонту ліфтів, тощо)

Всього на ці заходи передбачено: 12000,0 грн

4500,0 грн передбачено на проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд, що належать до спільної власності територіальних громад області, в яких розташовані структурні підрозділи обласної державної адміністрації, а саме: проведення ремонту будівлі Департаменту фінансів обласної державної адміністрації та Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації.

Всього на ці заходи передбачено: 12900,0 грн