У Херсоні присягнули на вірність Українському народові близько 40 Нацгвардійців

20.07.2019
427

Сьогодні, бійці, які місяць потому ще не мали уявлення про військову службу, вже пройшовши курс тактичної, стройової та медичної підготовки – вийшли до складання військової присяги. 20 липня, лави військової частини 3056НГУ поповнились 37 гвардійцями строкової служби та двома контрактниками, серед яких і дівчата.

З урочистим складанням військової присяги, новоспечених гвардійців привітав командир військової частини 3056 НГУ, підполковник Вадим Матвєєв: “Зараз ви продемонстрували, що готові віддати свої сили, енергію і знання благородній справі – захисту свободи і незалежності нашої держави. Ви станете продовжувачами кращих бойових традицій Національної гвардії України. Я вас щиро вітаю зі складанням військової присяги на вірність Українському народові.”

У своїй промові він розповів, що найближчим часом гвардійці нестимуть службу з охорони громадського порядку і судових установ, а також здійснюватимуть конвоювання. Після спілкування батьків з командиром частини, гвардійці мали змогу провести свій вільний час з рідними та друзями. Далі їх чекатимуть насичені військові будні, фізичне загартування та вдосконалення вже отриманих навичок.