У Херсоні підвели підсумки Спартакіади-2018

13.05.2018
8

10 травня у Херсоні пройшов масштабний захід організований Профспілкою працівників освіти та науки м. Херсона. На базі школи №39 зібралися представники колективів 67 освітніх закладів міста.

Більше 500 вихователів, педагогів та тренерів брали участь в урочистому підведенні підсумків Спартакіади, що проходила протягом чотирьох місяців серед херсонських освітян. Спортивні змагання проводилися з таких видів спорту як: волейбол, шахи, шашки та стрільба з пневматичної зброї.

Серед завдань спартакіади основними були – зміцнення здоров’я працівників галузі та членів їх сімей засобами фізичної культури і спорту, активізація фізкультурної, оздоровчої та спортивної роботи у колективах, організація здорового способу життя, виявлення кращих спортсменів та команд для подальшого формування збірної команди міста.

Переможців та учасників змагань привітали міський голова Володимир Миколаєнко, голова Профспілки працівників освіти та науки м. Херсона Галина Гривняк, депутати міської та обласної рад, працівники управління освіти Херсонської міської ради.

Почесні грамоти та грошові винагороди, за загальними результатами з усіх видів змагань, отримали лідери освітянської спартакіади. Серед закладів загальної середньої освіти переможцями стали: Херсонський фізико-технічний ліцей (І місце), спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №52 (ІІ місце), спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №24 (ІІІ місце). Серед закладів дошкільної освіти призові місця отримали: ясла-садок №38 (І місце), ясла-садок №5 (ІІ місце), ясла-садок №71 (ІІІ місце).

За активну участь в організації, підготовці та вагомий особистий внесок у проведення Спартакіади-2018 вчителям фізичної культури: Олегу Могилевському (шк. №52), Івану Бережкову (шк.. №30) та Людмилі Пушкіній (гімназія №6) вручили Подяки Херсонського міського голови.
Організатори заходу почесними грамотами відзначили також і переможців окремих видів змагань.

У номінації «Шахи» призові місця посіли: НВК №7 (ІІІ місце), шк. №30, ясла-садок №71 (ІІ місце), НВК №11, ясла-садок №38 (ІІІ місце).
У номінації «Шашки» перемогу здобули: шк. №24 (ІІІ місце), шк. №5, ясла-садок №71 (ІІ місце) ФТЛ, ясла-садок №38 (І місце).
У змаганнях з волейболу переможцями стали команди: шк.. №30, ясел-садка №10 (ІІІ місце), шк. №54, ясел-садка №11 (ІІ місце), шк. №52 та ясел-садка №2 (І місце).

Найвлучнішими стрільцями у номінації «Стрільба з пневматичної зброї» показали себе: ФТЛ, ясла-садок №9 (ІІІ місце), шк. №50, ясла-садок №38 (ІІ місце), шк. №52, ясла-садок №5 (І місце).

Завершився урочистий захід парадом усіх учасників Спартакіади.

Усі ми знаємо, що спорт – один з кращих повсякденних мотиваторів. У правильному оточенні однодумців, ми отримуємо вдвічі більше позитивних емоцій і вражень. Спорт об’єднує людей. І нарешті, він просто зміцнює наше здоров’я, наш характер, витривалість і навіть розумові здібності. Спорт – це в більшості своїй маса позитивних емоцій.