У Бериславській громаді закриють 4 школи

03.06.2021
899

Ліквідувати чотири освітні заклади 28 травня вирішила Бериславська міськрада. Свою діяльність припинять початкові школи у Зміївці, Томариному і Урожайному та філія №2 Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти (ОЗПЗСО), повідомляє видання Новий день

Як зазначили у керівництві Бериславської ТГ, мережа освітніх закладів не відповідає фінансовим можливостям громади.

Натомість в Урожайному створять ясла-садок “Метелик”. Змінить назву й Бериславський ОЗПЗСО. Відтепер він стане Бериславським академічним ліцеєм №1, який матиме у своїй структурі одну філію.

Депутати міськради не підтримали лише реорганізацію Раківської школи. Її пропонувалося понизити в статусі до гімназії, що означає закриття в ній старших класів. Також народні обранці не підтримали пропозицію реорганізувати Раківський ясла-садок “Казка” шляхом приєднання до сільської гімназії. Розгляд цих двох питань вирішили відкласти до наступної сесії міськради.

За словами начальника управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту міськради Михайла Гончара, завдяки реорганізації закладів освіти і культури громаді вже в цьому році вдасться зекономити приблизно 1,1 млн грн. Також це дозволить охопити учнів реорганізованих шкіл більш якісними освітніми послугами.

Почали обговорювати питання оптимізації місцевих шкіл і в Каховській громаді. Проте далі одного засідання робочої групи міськради від 26 квітня тут нічого не зрушилось.