ЦВК білорусі братиме участь у проведенні псевдореферендумів щодо приєднання окупованих українських територій до рф, — The Insider

01.09.2022
583

За інформацією видання, у білорусі відкриються виборчі дільниці, на які планують залучити українських біженців, які мешкають у країні.

В свою чергу Держдеп США на брифінгу повідомив, що Росія готує проведення так званих «референдумів» на контрольованих нею українських територіях, в тому числі в Херсоні, деяких районах Харківської та Запорізької областей та на сході.

Держдеп про це заявляв раніше кілька разів. І на даний момент майже нічого нового не сказав, крім того, що відповідає за їх проведення Сергій Кирієнко, а за даними опитування NDI лише 3% українців підтримують вступ до Євразійського митного союзу.

Така увага з боку США до цієї теми означає, що вірогідність того, що Росія таки проведе так звані «референдуми» у вересні – дуже висока.

Це є хорошою відповіддю всім країнам, що сумнівалися, чому активізація наступу на півдні мала розпочатися саме зараз, а не колись пізніше.