Цинічні та «компетентні» слуги-Сергій Хлань

14.02.2022
4207

Завтра терміново скликається позачергова сесія Херсонської обласної ради.

Про це в себе на фейсбуці написав депутат Херсонської обласної ради, керівник фракції «Європейська Солідарність» Сергій Хлань
Політик зауважив, подивіться наскільки «слуги», яким люди довірили управління країною, «компетентні» і цинічні.


На порядку денному планують розглядати питання:

1. Збільшення фінансування територіальної оборони.

Коментар Сергія Хланя: Тільки зараз??? Коли на цьому тижні анонсують можливе вторгнення Росії? На 2022 рік знаєте скільки спочатку виділяли в бюджеті на це коштів? Нуль! І лише потім, після нашого незадоволення — трохи докинули. «Європейська Солідарність» каже про необхідність виділення грошей понад 2 місяці.

2. «Слуги» хочуть політичного об’єднання — те, чого ми вимагаємо з жовтня місяця!

3. Просять підтримати звернення, де депутати висловлюють свою підтримку Зеленському?

Коментар Сергія Хланя: Підтримати у чому? В тому, що не зміг зібрати своїх депутатів на термінову позачергову сесію? В тому, що можливо сховав свою родину за кордоном? В тому, що військова техніка не заправлена, а люди не знають що робити в разі нападу, зокрема на Херсонську область, яка поруч з анексованим Кримом?

І як вишенька на торт — «слуги» закликають припинити розповсюдження російських фейків про вторгнення.

Коментує Сергій Хлань: То це в нас Байден агент Кремля чи як? Чи російські агенти всі партнери, які попереджають українців про можливу агресію, щоб ми могли підготуватись?

Нагадаємо, що раніше всі фракції «Європейської Солідарності» Херсонщини подавали на розгляд місцевих рад відповідні заяви з вимогою до органів центральної влади виділити кошти на територіальну оборону.

Але такі звернення були проігноровані представниками слуг народу.