«Цікава» історія з ремонтом їдальні каховської школи №1

13.09.2021
322

Ремонтувати їдальню школи №1 повинні були ще минулого року, по програмі «Спроможна школа». Ремонт їдальні був в пріоритеті. Та під нього виготовили новий проект реконструкції на 2,5 мільйона гривен. Про це на власній Фейсбук-сторінці пише депутат Херсонської обласної ради, фракція «Європейська Солідарність» Валерій Салтиков.

Валерій Салтиков зазначає, що Галина Гондарева, як депутат обласної ради та член комісії облради з освіти, користуючись своїм статусом цей проект відсунула вбік. Замість нього вона вибила кошти на ремонт школи №4, де вона була директором.

«Але почалися вибори, і часу займатись ремонтом в неї не було. Тому ремонт зробити не встигли і гроші повернулась до бюджету. Як кажуть «і сам не гам і другому не дам»»,-пише депутат.

Крім цього пан Салтиков повідомляє наступне:

А вже цього року вона як заступник міського голови з питань ОСВІТИ, та депутат обласної ради зробила все можливе аби проект їдальні школи №1 взагалі не попав до розгляду. Без участі управління освіти, без обговорення з виконкомом, директорами шкіл, я вже не кажу за батьків. «пропихнула» у державну програму обладнання STEAM-лабораторії для гімназії.

«Нагадаю, там директор Олена Амеліна, подруга Г.Гондаревої. Тому якщо не хочете повторити долю школи №1, в якої вже два роки поспіль Г.Гондарева забирає кошти – ставайте її подругою. Багато не треба – дрібні символічні подарунки, але багато лестощів. Вона це дууууже любить. На “справжнього полковника” можете не звертати уваги. Він у справи міста не втручається», – резюмує Валерій Салтиков.