ТЕРМІНОВИЙ БРИФІНГ щодо переслідування лідера опозиції Петра Порошенка (ВІДЕО)

14.01.2022
1835

В приміщенні Херсонської обласної організації Євросолідарності відбувся брифінг на якому виступив голова фракції «Європейська Солідарність» в Херсонській міській раді Іван Глухов.


Він наголосив, що «Європейська Солідарність» – це найбільша опозиційна сила, яка завжди стоїть на стороні демократичних цінностей та верховенства права.

«І в зв’язку з останніми подіями, коли на кордонах України зосереджують російські війська, а влада замість консолідації суспільства і мобілізації зусиль для боротьби з зовнішнім ворогом, займається переслідуванням опозиції, зокрема лідера політичної партії «Європейська Солідарність», п’ятого Президента України Петра Порошенка»,- зазначив Іван Глухов.

Іван Глухов

На думку депутата, атака на Петра Порошенка – це не просто політична помста проти конкретної людини – це знищення демократії і повернення до репресій.

« Ця ситуація стосується кожного, адже завтра кожен може опинитися під загрозою політичного переслідування. Тому боротися з цим потрібно вже сьогодні!»,- резюмував Іван Глухов.