Свято 8-го березня у Добропіллі

13.03.2018
8

Не встигли відсвяткувати Новий рік, як відразу ж переключились на підготовку святкової програми до Міжнародного жіночого Дня.


Майже щодня збирались на репетиції Тетяна Мацак, Тала Кутько, Наталія Кудинська, Тетяна Герасимчук, Ірина Астахова, Людмила Калініна, Людмила Гомон – активістки – учасниці гурту «Добропільські кралі». Протягом січня-лютого полишали домашні справи, в робочі та вихідні прибігали до Добропільського БК у приміщення сільської бібліотеки. Розучили 5 нових пісень з рухами та пританцьовками (до слова – протягом цього часу встигли прийняти участь у «Вечорі зустрічі випускників», який відбувся у Добропільській школі 03 лютого 2018 року, та завітати на гостини до Зеленотропинського клубу 7 березня 2018, щоб прийняти участь у святковому концерті ).

Коли в зв’язку з погодними умовами у приміщенні Будинку культури не було світла – учасниці гурту «Добропільські кралі» були змушені проводити репетиції під звук мобільного телефону, (дякувати нашим гаджетам та вмінню ними користуватись не за прямим призначенням). Слова пісні ще можна вивчити вдома, мотив теж, як-не-як згадати й наспівати, а от рухи, якими прикрашають дівчата кожний музичний номер, який виконують – цього вже не зробиш самотужки. Це кропітка колективна робота, яку, можливо, хтось сприймає іронічно й не розуміє – для того, щоб продемонструвати 1 пісню на 4 хвилини витрачається до місяця 2-3 години щоденної роботи та репетицій. Це може зрозуміти тільки людина, яка пов’язана з творчістю!

В кінці лютого та початку березня всі відчули примхи природи, яка віддала сповна за всю зиму одразу, та артисти не зважаючи на перемети та відсутність електроенергії , у такі найвідповідальніші підготовчі дні, йшли на репетиції, бо ж скоро-скоро 8 березня!

От і прийшов довгоочікуваний святковий день!!! 08.03.2018 року о 19.00 годині розпочався вітальний концерт.

Першим вийшов на сцену маленький семирічний чоловік Карвацький Влад і сором’язливо розповів вірша «Откуда я взялся?». Ведучі – вишукані молоді люди – 16 річні учасники гуртка художнього читання – Панкрушов Олександр та Хромей Володимир достойно, з щирістю бажали жінкам всього найкращого та оголошували номер за номером: тріо у складі Панкрушова Анна, Тацишин Анастасія та Дуркіна Юлія – дівчатка – вихованки вокального гуртка – заспівали пісні, Єгор Сігальський – прочитав вірша і разом з Анною Панкрушовою подарували пісню.

Сольні пісні звучали у виконанні Вероніки Химин ,Сергія Кудинського ,Герасимчук Т.М., Мацак Т.І. Хлопці – учасники хореографічних гуртків – Панкрушов О., Хромей В., Малашков Д., Гонтар Д., Кудинський С.- продемонстрували запальний джентельменський танець! Вихованка хореографічного колективу «Хуліганки» Тацишин Анастасія разом з Артуром Жабанським подарували ліричний танець, а жіночки – Кудинська Н., Дорошенко Л., Гомон В., Патерок Т. та Мацак Т. – показали, що жінка здатна не тільки куховарити, й доглядати за чоловіком і дітьми, а ще й танцювати.Учасниці команди КВК «Асорті» показали кумедний номер. А ще протягом всього концерту на сцену періодично запрошувались «Добропільські кралі» з веселими піснями!


Виконуючий обов’язки старости Зуденков С.І.поздоровив усіх жінок зі святом – теплими словами й віршованими рядками розщулив всіх.

Глядацька зала була переповнена. Глядачі не встигли замерзнути тому, що тепла атмосфера й заздалегідь прогрітий зал спонукав до швидкоплинності часу й 100 хвилин, протягом яких тривало свято, пробігли, як мить!


Дуже приємно те , що люди висловлюють свої відгуки й дякують за проведену роботу. Ми, артисти – аматори народного мистецтва й творчості щоразу відчуваємо й переносимо мікрострес й щоразу віддаємось, як востаннє , переймаємось – щось не вдасться, комусь не сподобається , але потім, після продемонстованої роботи – видихаєм і розумієм, що буде наступрий раз і він , обов’язково, має бути ще кращим!!!

Окремо подяку висловлюємо нашим безвідмовним постійним спонсорам – Людовику О.Д., та Чечіль Є.О., вони люб’язно надають солодощі, щоб ми могли хоч якось віддячити дітям, які приймають участь у художній самодіяльності.

Дякуємо всім учасникам, які прийняли участь у святковій програмі, дякуємо глядачам за теплі оплески і добрі відгуки! Нам необхідні ваші емоції!!! Дякуємо всім-всім!!! Будемо працювати й далі!

Мацак Тетяна