Співаковський: Програма соціально-економічного розвитку області не є розвитком для Херсонщини (ВІДЕО)

22.12.2020
254

Кожного року на Херсонщині вмирає 8 тисяч жителів! Про це під час виступу на сесії обласної ради заявив депутат Олександр Співаковський. На його думку, запропонована владою каже, що Програма соціально-економічного розвитку області не є розвитком для Херсонщини.

На своєму фейсбуці Олександр Співаковський повідомив наступне:

Перед тим, як голосувати на сесії за проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонщини на 2021 рік, наша комісія з питань розвитку людського капіталу, освіти, науки, інтелектуальної власності, культури, фізичної культури і спорту, міжнаціональних відносин і свободи слова обласної ради, ретельно відпрацювала цей документ.

Проєкт Програми ми відправили розробнику – у обласну адміністрацію, вказавши на кричущі недоліки. Але наші висновки та рекомендації, наші ініціативи виявилися нікому не потрібними. Вони не враховані і навіть не розглянуті. Більше того, ми стикнулися з протидією чиновників, які намагалися у будь-який спосіб довести, що ми порушуємо вимоги до складання програми, не правильно і «не туди» вносимо пропозиції.

Тож скористаюсь своїм правом на виступ як голова комісії на сесії 22 грудня. Мушу пояснити, чому у Херсонщини не буде майбутнього, якщо депутати голосуватимуть за програму РОЗВИТКУ, де не має жодного інструменту забезпечення цього розвитку.