Співаковський привітав херсонську вчительку, яка увійшла до топ-10 щорічної національної премії Global Teacher Prize Ukraine

08.10.2018
36

Щиро вітаю колегу з Херсона – вчительку громадянської освіти, правознавства та історії України Херсонського академічного ліцею при ХДУ Светлану Стельмах, яка увійшла до топ-10 щорічної національної премії для вчителів-агентів освітянських змін Global Teacher Prize Ukraine!

Для пані Світлани дуже цінною є інтегральна педагогіка, головні ідеї якої: розвиток інтелекту + навчання на рівні серця та емоцій + практичне застосування.

Формула успіху від Світлани: «Щодня ти як серфінгіст на хвилі: ніколи до кінця не знаєш, що нового подарує цей день». Про це народний депутат України Олександр Співаковський написав на власній ФБ-сторінці:

Щиро вітаю також переможця заходу – Alexandr Zhuk, який викладає інформатику у спеціальній загальноосвітній школі-інтернат “Джерело” у Запоріжжі ❗️

Приємно, що шановний Президент України Петро Порошенко не залишив поза увагою такий важливий захід та особисто вручив подарунки всім топ-10 учителям.

p.s.: На жаль, вчора я не зміг бути особисто присутнім на цьому заході через відрядження до США, але я дуже дякую засновниці ГС «Освіторія» Zoya Lytvyn за запрошення та за те, що вона робить для підняття значення та іміджу вчителя в суспільстві, в державі та допомагає їм відкривати нові можливості для реалізації їх інноваційних освітніх ідей !

▶️ Переможцем минулорічної премії став Paul Pshenichka, який минулого тижня виступав у Верховній Раді України.
▶️ Цього року організатори премії отримали 1915 анкет-заявок від українських вчителів зі всіх регіонів.
▶️ Національну премію засновано в 2017 році громадською спілкою “Освіторія”, що підписала меморандум із фондом Varkey GEMS Foundation, засновниками всесвітньої премії для видатних вчителів Global Teacher Prize.