“Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola” визначив своїх переможців

08.05.2018
10

7 травня у Херсоні на стадіоні КДЮСШ “Освіта” пройшли фінальні змагання з футболу “Шкіряний м’яч” серед команд U-13. До фіналу вийшли шість команд які були розподілені на дві групи по три команди в кожній.

Ігри в групах пройшли за коловою системою а далі в залежності від місця в групах грали стикові ігри в яких і визначались місця в турнірі.


За волею жереба до першої групи потрапили команди Голопристанської ЗОШ №1,Каховської ЗОШ і ЗОШ№1 Скадовського району. До другої групи потрапили команди Береславського,Генічеського районів і Каланчакського ОТГ.В першій грі Голопристанські юні футболісти були сильнішими за Скадовських однолітків 3-1.

В другій грі поступилися Каховчанам з рахунком 3-1.Каховські футболісти перегравши і Скадовських однолітків зайняли 1 місце в групі, Голопристанці другі.

В грі за 3 місце Голопристанці перемогли футболістів з Генічеського району 7-0 і завоювали бронзові нагороди. В грі за 1 місце сильнішими були футболісти Береславського району пергравши в фіналі 3-0 команду м.Каховка.

 

 Нагородження проводили: Начальник управління з питань фізичної культури і спорту Кан Ю, виконавчий директор ХОФФ Кручер О ,директор КДЮСШ “Освіта” Бербенцев В.