Сергій Хлань: У вас є бізнес? Тоді Зе-команда йде до вас…

14.06.2021
670

Інвестиційні няні добрались і до мене. Прокуратура через суд вимагає повернути 371 га учбовому закладу, які ми оброюляємо на підставі інвестиційного договору.

Про це в соцмережі Фейсбук пише голова Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань.

Сергій Хлань наголошує, що ця інформація від прокуратури звучить як перемога над злодієм, який вкрав у держави 371 гектар землі, але насправді це не має жодного відношення а ні до правди, а ні до справедливості.

У своєму повідомленні депутат обласної ради пояснює, що цю землю неможливо повернути, бо вона нікуди і не зникала. Вона залишається у власності технікума, який залучає інвестиції та відроджує землю.

«Прокуратура забирає землю, тому що вона стала привабливою для роботи. Коли підприємство заключило інвестиціонний договір ,у коледжу не було ні техніки, ні палива, земля просто не оброблялась, була вкрай занедбана. Ми склали інвестиційний договір і протягом трьох років вклали туди більше півтора мільйона гривень. І це лише щоб привести її до робочого стану. Минулого року вклали ще мільйон на проект зрошення, яке планували зробити цього року. А це майже десять (!) мільйонів гривень»,- наголошує Сергій Хлань.

Крім цього, він зазначає, щщ саме це і є метою будь-якого інвестиційного проекту – залучення грошей інвесторів, щоб держава не витрачала свої кошти. Бо вона стільки грошей коледжу ніколи не дасть. Саме це і є інвестиції про які нам торочать вже два роки.

«І ось прокуратура вимагає повернути…»,-підкреслює керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність».

Сергій Хлань наголошує:

Тут два варіанти – або вони шкідники і не розуміють, що земля скоро повернеться до непридатного стану. Або це рейдерство. Бо земля стала привабливою і може приносити прибуток. Але не тому, хто її відродив, а тому хто має владу.

А ось ТУТ про те, як все починалось – з візиту представників спецслужб. Бо важливішої роботи в них немає.

В вас є бізнес? Тоді Зе-команда йде до вас…