Сергій Хлань: Шкода, що не вдалось зберегти Каховку як центр нового району (ВІДЕО)

20.07.2020
1724

Каховка навіть не райцентр

На Херсонщині п’ять районів – Херсонський, Новокаховський,Бериславський, Скадовський, Генічеський. Це вже остаточно. Про це на власній ФБ-сторінці повідомив нардеп минулого скликання, керівниу херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань.

НОВІ РАЙОНИ ХЕРСОНЩИНИ (МАПА)

На жаль це єдине, що на цей час зрозуміло щодо місцевого самоврядування за 3,5 місяця до дня голосування. Не зрозуміло повноваження районних рад та більше того – чи будуть вони взагалі. Не зрозуміло повноваження обласних рад. Що з майном районів, які зараз ліквідовуються? Куди підуть залишки бюджету, якщо вони залишаться на кінець року? Не зрозуміло навіть за якими правилами будуть проходити місцеві вибори, бо ще немає остаточних змін до Кодексу про вибори.

І це за 3,5 місяці до виборів…

Так, вони зараз поспіхом все приймуть, проголосують не читаючи, не розуміючи, з коліс. Якість законів як ви розумієте буде відповідна.
Це кричуща непрофесійність і я не бачу, що вони вчаться. Дуже шкода часу, який втрачає держава.

«Особисто мені шкода, що не вдалось зберегти Каховку як центр нового району. Колись вона претендувала на центр Госпітального округу, а зараз вже і статус центру района втратили…»,- резюмував пан Сергій.