Сергій Хлань щодо подачі води до Криму (ВІДЕО)

14.07.2020
452

Народний депутат 8 скликання, керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань заявив, що Зеленський все ж таки пообіцяв Путіну дати воду в Крим. Публічним приводом стане теза “там же наші громадяни!” – повідомив Сергій Хлань.

На власній ФБ-сторінці від повідомив наступне:

Дав коментар 5-му каналу щодо подачі води до Криму. Останнім часом це питання дуже актуальне, так десь з квітня 2019 року…

На мою думку Зеленський все ж таки пообіцяв Путіну дати воду в Крим. Я більш ніж впевнений, Зеленський не розумів ні наслідків, ні технічних можливостей, для нього було вкрай важливо сподобатись Путині. Подивися йому в очі, стати на коліна.

Тепер Путін від нього вимагає виконати обіцянку, але наразі подати воду вкрай важко суто через технічні проблеми. Тому останнім часом так багато інформації про концентрацію військ, про навчання, про можливий наступ до Нової Каховки – Путін давить на Зеленського.

Як відреагує влада “нових облич” велике питання. Врешті решт все це напруження ситуації може бути просто підготовкою суспільної думки відремонтувати Канал та дати воду в Крим.

Публічним приводом стане теза “там же наші громадяни!”, але насправді вважаю, що “нові обличчя” будуть налякані Путіним. Адже головнокомандувач в нас клоун, і вони самі це чудово розуміють…