Сергій Хлань про призначення нового керівника Херсонської ОДА (ВІДЕО)

05.08.2022
581

Депутат Херсонської обласної ради, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань в ефірі одного з телеканалів повідомив, що в нашій тимчасово окупованій Херсонщині вже офіційно новий керівник.

Сергій Хлань зазначив, що Президент підписав указ про призначення Ярослава Янушевича на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Довідка. Ярослав Янушевич народився 1978 року в м. Києві. У 2000-му закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка (спеціальність «фінанси»), у 2009 році – Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова (спеціальність «правознавство») та Національну академію державного управління при Президентові України («управління суспільним розвитком»). Доктор юридичних наук.

З 1996-го працював на різних посадах у Державній податковій інспекції м. Києва, з 2001 року – у Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 рр. був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року – заступник голови Державної міграційної служби України. У 2013-му обіймав посаду генерального директора ДП «Документ». У 2013-2014 рр. – заступник голови Державної фінансової інспекції України. З 2014 року до 2016-го – виконавчий директор підприємства «Український державний центр радіочастот».

З 2016 року – радник генерального директора ДП «Український державний центр радіочастот». Заслужений економіст України. Повний кавалер ордена «За заслуги».

«Сподіваюсь, що це виважене рішення і наша область виграє від цього кадрового рішення. Час покаже»,- зазначив Сергій Хлань.

Також пан Сергій наголосив, що він особисто хотів би бачити на цій посаді людину, яка місцева, яка щиро вболіває за Херсонщину, а не люстрованого чиновника команди Азарова, який хоче використати посаду як трамплін в уряд (бо в суспільстві шириться й така думка).