Сергій Хлань: Нам з однодумцями слід єднатись заради майбутнього (ВІДЕО)

08.06.2021
234

Відбувся потужний захід — з’їзд «Європейської Солідарності». Він справді винятковий, бо відчуваєш себе як на зустрічі старих і добрих друзів. Про це в ефірі телеканалу ПРЯМИЙ заявив керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань.

В той же час політик зазначив, що дуже прикро спостерігати, що замість того, щоб радіти здобуткам України, доводиться визнавати, що в країні біда, бо 2 роки Зеленського у владі привели до катастрофічних наслідків.

«Згортання реформ, бідність, безробіття, загострення на фронті, втрата міжнародної підтримки, скорочення субсидій. Людям банально немає за що купити ліки та їжу. Зеленському врешті час визнати, як процитував сьогодні Порошенко, що дуже аморально братись за ту роботу, яку тобі не під силу виконати, бо ти нічого не тямиш. А нам з однодумцями слід єднатись заради майбутнього, бо попереду знову багато роботи»,- зазначив Сергій Хлань.

Нагадаємо, що у столиці України на артзаводі «Платформа» пройшов з’їзд політичної партії «Європейська солідарність». Захід було організовано з нагоди сьомої річниці з дня обрання лідера «Євросолідарності» Петра Порошенка Президентом України (2014-2019 роки).

«Сьогодні у нас є особливий день, 7 червня 2014 року Петро Порошенко очолив країну», – сказав ведучий заходу Святослав Бойко.

За його словами, головне завдання з’їзду – «подивитися вперед, подивитися у майбутнє з опорою на нашу з вами українську історію і на наш твердий монолітний фундамент, який ми заклали».

Він зауважив, що для проведення з’їзду було обрано саме артзавод «Платформа», тому що «це символічне місце, як приклад перетворення старого радянського занедбаного заводу на креативний простір».