Сергій Хлань: На жаль «влада 95 кварталу» відступає від інструкцій Європи, більше схиляється до Росії

16.09.2020
166

Доволі часто кажуть, нащо нам Європа, давайте будувати Європу в Україні. Давайте! Але ж для цього нам і потрібна Європа – вона дає нам інструкцію, як побудувати сильну державу. Для цього вони дають нам кошти, щоб ми зробили кроки, які допоможуть нам побудувати Європу в Україні.

Про це на власній ФБ-сторінці повідомив керівник Херсонської обласної організації партії «ЄС», народний депутат минулого скликання Сергій Хлань.

Ми лише на початку шляху будівництва, в нас дуже мало досвіду будівництва держави, а вони вже мають тисячолітній досвід. Їх інструкція спрацювала в Південній Кореї, Японії, Сінгапурі, Тайвані, Польщі, Хорватії, Болгарії, Словенії.

На жаль, “влада 95-кварталу” відмовляється від виконання цих інструкції, звинувачуючи у втручання в наші “внутрішні справи”. Але нас ніхто не змушує виконувати ці інструкції – тільки якщо ми хочемо будувати Європу в Україні.

На жаль влада 95 відступає від інструкцій Європи, більше схиляється до Росії, якій не потрібна сильна та заможна Україна. Але відкрито це вони не можуть сказати і тому вони вигадали звинувачення Західних держав у “втручанні в наші внутрішні справи”.

Владі 95-го кварталу теж не потрібна сильна та заможна Україна, їй потрібне корупційне болото, яким Україна була до 2014 року. Саме тому зараз нам потрібно об’єднатися і заявити про хибний шлях цією влади. Забути про дрібні політичні амбіції заради України.

Бо лише Україна, яка є нашим великим будинком може забезпечити нам розвиток – без свого будинку ми перетворимось на безхатченків. Без долі. Без родини. Без майбутнього.

Місцеві вибори – це наш шанс. Шанс зупинити владу 95-го кварталу, яка все більше відходить від проєвропейського курсу України в сторону азіатської Московії.

Маю велику надію, що українці це розуміють та зараз продемонструють Зеленському хибність його вибору.

Так, завтра ми не прокинемось в чудовому, багатому будинку. Спочатку нам треба зберегти його, прийняти інструкції від Європи та почати розбудовувати власними силами

Це потрібно чесно визнати.

Ймовірно нас чекає ще не одне потрясіння, але саме ось так і народжується народ. Все, що ми читали в підручниках історії про інші країни і народи, все це відбувається на наших очах, з нашою участю.

Ми безпосередні свідки і учасники історичного процесу – народження народу. Українського народу.
З чим вас і вітаю 🙂