Сергій Хлань: Лукашенко вже втратив Білорусь

16.08.2020
601

Саме так відреагував керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність», народний депутат минулого скликання Сергій Хлань на ситуацію у  Білорусі.

«Лукашенко вже втратив Білорусь, бо з народом воювати не можна. Сподіваюсь, що і наші антимайданівці побачили зі сторони, як це буває коли народ виходить на вулиці за своє право. Тож коли ми будемо зносити Зеленського на наступних виборах, будь-ласка, не треба вже про “наколоті апельсини” чи “наркотики в чаю”. Досить. Зрозумійте нарешті, що народ має повагу до себе тому він і виходить на вулицю. Під дубінки, під кулі»,-написав на власній ФБ-сторінці Сергій Хлань.

Нагадаємо, що сьогодні У Мінську та інших містах країни з 14:00 в неділю відбувається марш “За свободу”. Протестувальники вимагають, щоб Лукашенко пішов з посади президента, вимагають негайної свободи усім затриманим і політв’язням, правосуддя над винними в убивствах та тортурах.

З іншого боку в Білорусі відбувається названий ЗМІ “антимайдан”. У Мінську бюджетників зганяють на мітинг під загрозою звільнення.