Сергій Хлань: Чому фонтани в окупованому Херсоні — це не нормально

23.06.2022
1245

Депутат Херсонської обласної ради, радник голови Херсонської ВА, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань про ситуацію на Херсонщині. Проблеми, перспективи, життя в окупації. Евакуація з Херсонщини і фонтани в місті – нарізка відеосюжетів і коментарів пана Хланя.

Сергій Хлань з побратимами. десь біля Херсонщини

Чи дійсно існує конфлікт Лагута — Колихаєв

Чи дійсно існує конфлікт Лагута — Колихаєв, чому фонтани в окупованому Херсоні — це не нормально та чому успіхи ЗСУ в області це ще не контрнаступ?

Чому саме зараз всі заговорили про евакуацію з нашої області?

Окупанти ймовірно готуються до вуличних боїв у Херсоні, про це свідчать укріплення, які вони будують. Кожен день — це небезпека. І звільнення не буде безпечним. Це — війна. Той, хто зараз знаходиться в окупації розуміє це не гірше за нас.

Відповідно якщо є така можливість, то область краще покинути. Але ми всі розуміємо, що ті хто лишається, мають на це поважні причини. Ми маємо поважати їхній вибір і підтримувати наскільки це можливо.

ФСБ-ки, які заселилися з сім’ями в квартири херсонців, будуть покарані

Схоже на те, що ФСБ-ки, які заселилися з сім’ями в квартири херсонців, будуть покарані навіть до деокупації міста. Рух опору працює і зараз у окупантів спливає остання нагода врятуватись, покинувши Херсонщину. Шашликів вже одні поїли.