Сергій Хлань: Чи впливав мер Колихаєв через Київ на звільнення Голови ОВА Лагути? (ВІДЕО)

30.06.2022
467

Депутат Херсонської обласної ради, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань в ефірі одного з телеканалів розповів, що саме зараз якомога швидше має бути вирішене питання заробітних плат і нарахувань бюджетній сфері.

«Щоб не було як в Генічеському районі»,- наголосив він.


Сергій Хлань також наголосив, що ситуація в Херсоні теж непроста, адже носіями ключів у Херсоні був Ігор Колихаєв, який не вивів документацію на підконтрольну територію і якого нещодавно викрали російські військові.

Нагадаємо, що за інформацією регіональних ЗМІ в ОП є бажання створити Херсонську військову адміністрацію.

Раніше Сергій Хлань у фейсбуці написав про 2 стільці мера Колихаєва.

З 1 липня російські окупанти заявили, що всі комунальні підприємства Херсона повинні перейти на рублі, працівникам необхідно оформити російські паспорти. Ні? Ну тоді звільнення або «підвал».

До цього часу комунальні підприємства працювали за українським законодавством і з українськими грошима.

З державного бюджету, з наших податків Ігорем Колихаєвим вмикались фонтани, як раз до дня росії, висаджувались квіти в окупованому Херсоні. Створювалась картинка звичного життя. Сам же Колихаєв писав «обтєкаємі» пости, що він за мир і за Херсон. Таким чином за декілька місяців окупації, поки не треба було погодження голови ОВА, витратилось 2/3 річного бюджету міста.

Але до 1 липня настав час визначатись — він продовжує працювати з комунальними підприємствами, які стають російськими, що звісно розцінюється як колабораціонізм. Або відмовляється.

Досі вдавалось всидіти на двох стільцях, але вони почали роз’жджатися. Треба або зрештою сісти на один або впасти між ними.

За 3 дні до «переходу» Ігора Колихаєва «они забирают».

Залишається тільки чекати, що буде далі. Найближчим часом ми дізнаємось відповіді на всі запитання стосовно мера Херсона.