Сергій Хлань: Чекаємо ганебний десант «слуг народу» на виборах по 184 округу на Херсонщині?

05.04.2021
344

На виборах у Верховну раду у 87-му окрузі на Франківщині переміг представник «Слуг народу» Василь Вірастюк — ганебно і недостойно. Чекаємо «новопризначеного депутата ВР» Вірастюка разом з «Колєю котлетою» та десантом Слуг, для призначення депутата восени на виборах по 184 округу на Херсонщині. Яких Вам ще обіцянок Зеленського не вистачає? Пише на своєму фейсбуці голова Херсонської територіальної організації партії Європейська солідарність Сергій Хлань.

«Навіщо це було людині, яка роками собі завойовувала репутацію — це інше питання, але про те, що виборчий процес був нечесним свідчить дуже багато фактів. Починаючи від приїзду депутата від Слуги народу з Києва Миколи Тищенка, який вимагав ставати перед ним на коліна, до затримки підрахунку голосів та крадіжки бюлетенів. Восени в Херсонській області також будуть вибори народного депутата й рейтинг Зеленського ще більше впаде. Важко й уявити, якими методами будуть діяти у нас, на Херсонщині. І це страшно, – пише Сергій Хлань

«Останні президентські вибори пройшли демократичним шляхом, що визнали всі міжнародні експерти, Порошенко віддав владу Зеленському — цивілізовано й достойно, а те, що робиться зараз стирає всі минулі досягнення нанівець і повертає нас у часи свавілля Януковича і компанії», – резюмує політик.