Секретарки на мільйон

18.03.2020
1250

Скромность ведет к нищете

У приміський Чорнобаївці, в якій дороги переважно без асфальтного покриття, працює керуюча справами, секретарка виконкому сільської ради, депутатка Білозерської райради (фракція Батьківщина) Альона Каліченко, яка задекларувала, що у 2019 році вона заробила 514 тис 752 грн.


У 2018 році ця пані заробила трошки менше, а саме: 377 тис 521 грн, що більше, ніж заробили у 2018 році секретарка Херсонської міської ради Олена Урсуленко (269 тис грн.) та секретарка Миколаївської міської ради Тетяна Казакова – 262 тис 109 грн.

Відмітимо, що практично в усіх сільських/селищних та міських радах секретар ради автоматично працює і секретарем виконкому. Але таке становище притаманне бідним регіонам, в «багатій» Чорнобаївці є 2 секретарки – окремо ради та виконкому.

Посаду секретарки сільської ради займає дружина депутата обласної ради Віктора Лісного (фракція Батьківщина) Т. Лісна, яка у 2018 році заробила не багато не мало – 353 тис 060 грн. За 2019 рік свої доходи вона ще не задекларувала, чекаємо….


Більше ніж Президент і Прем’єр-міністр

Цікавий факт: у 2018 році тодішній Президент України П. Порошенко заробив 336 тис грн., а тодішній керівник Уряду Володимир Гройсман 356 тис грн.

П. Порошенко


В. Гройсман

Більше ніж I заступник голови Херсонської ОДА

Дівчатка-секретарки у 2018 році отримали більше, ніж їх впливовий високопосадовець земляк Дмитро Бутрій, який працює I заступником голови Херсонської ОДА і у 2018 році отримав всього 348 тис грн.


Зазначимо, що у 2018 році секретар міської ради Дніпра отримав 471 тис грн. А це мільйонне місто з потужною промисловістю.


Скромні голови ОТГ

У 2018 році голови ОТГ Херсонщини та секретарі сільських/селищних рад (об’єднаних громад отримували значно менші кошти)

Голова Високопільської ОТГ


Голова Станіславської ОТГ


Секретар Високопільської ОТГ


Секретар Долматівської ОТГ, яка в той час виконувала обов’язки голови


Більше ніж голови райрад

Також цікавий факт, але звичайна секретарка сільської ради у 2019 році отримала більше, ніж голови рідної Білозерської РДА і райради, а також голови Великоолександрівської і Нововонцовської райрад та трохи менше, ніж голова Генічеської райради.

Білозерська райрада


Нововоронцовська райрада


Великоолександрівська райрада


Генічеська райрада


А що там освіта культура та медицина?

І для розуміння у Білозерському районі, до якого адміністративно відноситься Чорнобаївка, у 2019 році середня зарплата директора школи складала трохи більше 17 тис грн., лікаря – 7 тис. 181 грн., директора бібліотеки понад 5 тис грн. Відповідну інформацію надала ГО «Асоціація блоггерів «Новамедіа» Білозерська РДА.

Культура


Освіта


Медицина