Саме аміак призвів до загибелі риби у Дніпробузькому лимані поблизу села Рибальчого (ВІДЕО)

07.11.2019
376

Токсичною речовиною, яке призвела до загибелі риби у Дніпробузькому лимані поблизу села Рибальчого Голопристанського району є аміак.

Про це на засіданні регіональної комісії сказав завідувач кафедри водних біоресурсів та аквакультури Херсонського державного аграрного університету Павло Кутіщев. Які ще версії загибелі риби в басейні Нижнього Дніпра розглядають?

Департамент екології та природних ресурсів ХОДА Юрій Попутько раніше повідомляв наступне:

-За дорученням Голови Херсонської областної державної адміністрації, Департаментом екології та природних ресурсів, спільно з екологічною інспекцією Чорного моря було здійснено оперативний виїзд до кар’єру Херсонського морського торгівельного порту. На місці події було зафіксовано масовий мор риби. Вже зараз можна сказати що це одне з наймаштабніших екологічних лих за останні десятиріччя на Херсонщині. За попередніми даними загинуло більше двох мілліонів одиниць різних видів риб (короп, тарань, лящ, окунь та інші види). Що стало причиною даного лиха буде встановлено найближчим часом екологічною інспекцією Чорного моря та правоохоронними органами. Винні будут притягнуті до відповідальності.