Рефат Чубаров: Гуманітарна катастрофа на Кримському півострові триває вже більше 6 років

10.08.2020
621

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відреагував на слова прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про можливість відновлення поставок води в анексувати Крим в разі гуманітарної катастрофи.

Чубаров заявив, що на півострові почалася ця катастрофа, коли «Збройні сили Росії оволоділи Кримом».

Поясніть прем’єр-міністру України Денис Шмигаль, що гуманітарна катастрофа на Кримському півострові триває вже більше 6 років, з кінця лютого 2014 року, коли збройні сили Російської Федерації захопили Крим.

І суть цієї гуманітарної катастрофи полягає не в припиненні постачання дніпровської води по Північно-Кримському каналу, а в тому, що російські окупанти піддають насиллю, репресіям та гонінням кримськотатарський народ – корінний народ Криму, а також етнічних українців.

Усунення причин гуманітарної катастрофи в Криму, як і припинення здійснюваних російськими окупантами екологічних руйнувань, штучного заміщення етнічного складу населення Криму, мовної та релігійної дискримінації можливо лише одним шляхом – деокупацією Криму і відновленням державного суверенітету України над Кримським півостровом та прилеглими до нього акваторіями Чорного та Азовського морів.

Що тут незрозумілого для прем’єр-міністра воюючої держави?