«Продексім» – «ХІТ» – 3:1. Післямова

18.01.2018
1013

Матч у Херсоні, де зустрічались дві команди, які сміливо претендують на титули у цьому сезоні, видався дуже напруженим. «Продексіму» треба було забивати і, бажано, не пропускати, якщо «мельники» хотіли пройти до чвертьфіналу.

В принципі, їх влаштувала би і перемога з рахунком 1:0. Однак, усі плани своїй команді сплутав Віталій Скорий, який на 5-й хвилині відзначився автоголом. Однак, це тільки по-спортивному розізлило херсонців, і в наступних своїх атаках вони мали реальні можливості для того, щоб як мінімум зрівняти рахунок.

Принаймні, чудові нагоди втратили Ланко, Фумаса, Свірідов. Щоправда, останньому все-таки вдалося забити на 15-й хвилині, і цей удар від 14-го номера «Продексіму», мабуть, став повною несподіванкою для Владислава Лисенка.

А господарям майданчику цей гол додав наснаги. Особливо це було помітно вже у другому таймі, коли підопічні Жоао Карлоса Барбози грали першим номером, шукали щастя біля воріт Лисенка, а потім і Максименка, однак фарт був на боці «ХІТа».

Але на 38-й хвилині стався епізод, який фактично дав відповідь на питання, хто з цієї пари команд більш гідний пройти до чвертьфіналу. Чепорнюк сфолив у своєму штрафному майданчику, і арбітри без вагань призначили пенальті, який реалізував Роніньо. Гості одразу пішли з п’ятим, але і тут їм не пощастило.

На останній хвилині матчу Чепорнюк обрізався при розіграші зайвого гравця, і Калуков точним ударом офіційно підсумував, що «Продексім» не тільки вперше за свою нетривалу історію виступів на найвищому всеукраїнському рівні обіграв «ХІТ», а і вийшов до чвертьфіналу Кубку України.

«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ) – 3:1

Голи: Свірідов (15), Роніньо (38 – з 6-метрового), Калуков (40) – Скорий (5 – автогол) Попередження: Бербенцев (11), Роніньо (13), В’яч. Чуднов (24), Фумаса (32) – І. Борсук (21), А. Борсук (32) Вилучення: В’яч. Чуднов (40 – повторне попередження)

Перший матч – 3:4

Пропонуємо вашій увазі коментарі головних тренерів «Продексіму» та «ХІТа» – Карлоса Барбози та Олега Лук`яненка.