Пристрасті навколо призначення голови Скадовської РДА не вщухають (ДОКУМЕНТ)

06.11.2019
435

Винахідливий кандидат Фролов вирішив застосувати адмінресурс. Та не просто так, а з розмахом. Вчора, по усім закладам освіти (школи та дитячі садки) було розіслано текст звернення до голови Херсонської ОДА Гусєва Ю.В., де на 4-ох аркушах докладно розповідалося, який хороший кандидат Фролов.

Зрозуміло, що таким способом у нього вийде назбирати декілька сотень, а то і тисячу підписів. А чи може вийти пан Фролов на вулицю, до людей і зібрати там хоча б пару десятків підписів в свою підтримку? Та й взагалі, якщо він каже що пройшов усі етапи ЛІФТУ, то хай оприлюднить номер свого резюме, та скаже коли він подавався.

В усі часи, голів адміністрацій призначали за закритими процедурами. Чи не найперший масовий досвід проведення відкритих конкурсів започаткував Саакашвілі у 2015 році в Одеській області.

І якби нова влада не задекларувала, що більше не буде призначень втемну, то напевно ніхто би і не думав висловлюватися проти будь-якої кандидатури, а оскільки було повідомлено про відкритість, про програму ЛІФТ, то хочеться вже знати усіх кандидатів на цю посаду, за якими критеріями здійснюється відбір, і за якими правилами рухається той ліфт, бо як стверджує автор звернення “без застосування “ручного режиму”. До речі, у кого є досвід подання на ЛІФТ? Як швидко він рухався. Бо мій поки що стоїть на місці?

А може я все це дарма пишу і більшість скадовчан влаштовує Фролов?