Присиваська ОТГ будує готельний комплекс

09.01.2020
918

Щороку населені пункти, що входять до Присиваської об’єднаної територіальної громади приймають дедалі більше туристів. Аби насолодитися принадами дивовижного за красою та унікального за лікувальними властивостями Лемурійського озера. Саме ця місцевість через неймовірну популярність стала осередком розвитку зеленого туризму.

Власники зелених садиб демонструють неймовірну гостинність та створюють затишок для відпочивальників, які їдуть за враженнями в цю південну глибинку. Останнім часом сільські садиби просто не в силі справитися зі зрослим попитом на розміщення туристів, тому керівництво громади мусило шукати вихід із ситуації.

Адже родзинка ОТГ має всі шанси стати курортом – якщо не зупинятися, а створювати відповідні комфортні умови. Амбітні плани вже розпочали втілюватися в життя. Наразі на території адміністративного центру ОТГ – у селі Григорівці триває будівництво готельного комплексу на п’ять чотиримісних номерів із сучасними умовами проживання.

Комплекс розташувався у мальовничому місці, в самому центрі села. Уже цього літа туристи зможуть винаймати там житло та насолоджуватися місцевими краєвидами, – запевняє сільський голова Сергій Кліщевський.