Прем’єр-міністр: В 2020 році почне працювати принцип «гроші ходять за школярем». Кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів (ВІДЕО)

29.11.2019
2163

27 листопада, Уряд перерозподілив 171,1 млн грн на зарплати для вчителів та спрямував 326 млн грн на дофінансування медичної субвенції, перш за все на виплату заборгованості заробітної плати лікарям.


Уряд створює запобіжники, які не дозволяють місцевій владі накопичувати подібні борги в майбутньому.

«Ситуацію, коли через неефективний розподіл державних субвенцій місцевою владою вчителі та лікарі не отримують заробітну плату, вважаю неприйнятною. Тому в 2020 році почне працювати принцип «гроші ходять за школярем». Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів. Відповідно не буде ситуацій, коли розраховується менша ніж насправді кількість учнів, а вчитель недоотримує чесно зароблені гроші», – коментує рішення Уряду Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Ганна Новосад про вирішення питання заборгованості по заробітним платам учителям та спрямування коштів на інноваційне обладнання, забезпечення потреб сільських шкіл, освіту дітей з особливими потребами