Працівників РДА на Херсонщині залишилися без звичних новорічних доплат “під ялинку”

09.01.2021
401

У Великоолександрівській РДА розраховували отримати в грудні стимулюючі виплати на 390 тис. грн.

Відмовити у виплаті стимулюючих надбавок до зарплати працівникам Великоолександрівської райдержадміністрації у грудні 2020 року розміром 390 тис. грн вирішила Бериславська райрада, повідомляє видання Новий день

З пропозицією передбачити таку суму у районному бюджеті перед депутатами райради виступила заступниця голови Великоолександрівської РДА Олена Лавренко. За її словами, в їх районі кілька років поспіль діяла “Програма підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих та владних повноважень”. Зокрема, на стимулюючі виплати у 2018 році передбачили 554 тис. грн, у 2019 році — 459 тис. грн, а у 2020 році — майже 1,4 млн грн.

— Ми хотіли додатково підтримати своїх працівників перед новим роком і попросити виділити з районного бюджету кошти на додаткові виплати з нарахуваннями на загальну суму 390 тис. грн, — сказала Олена Лавренко.

Проти цієї пропозиції виступила більшість народних обранців.

— Чому виникло це питання, для мене загадка. Чому його не ініціювали до 4 грудня 2020 року, поки діяли повноваження Великоолександрівської райради попереднього скликання, теж не зрозуміло. Я не маю сумнівів, що деякі працівники РДА заслуговують на надбавку, але деякі точно її не заробили, — зауважив депутат Бериславської райради від “Опозиційної платформи — За життя” В’ячеслав Литвин.

За його словами, було б справедливим виплатити такі надбавки медикам. А ще краще — виділити кошти для забезпечення їх житлом.

— Ціна питання — 400 тис. грн. Чесно кажучи, я вважав, що саме це й ініціюватимуть у першу чергу керівники РДА, а не надбавки для себе і для підлеглих. Ну й якщо виділяти їм такі кошти, то чому ми маємо обділяти працівників інших РДА, що входять до Бериславського району — Нововоронцовської, Бериславської, Високопільської? Чи вони не заслуговують такої виплати? — доповнив В’ячеслав Литвин.